
Escaperoom in Flevomeer Bibliotheek
Een escaperoom vol Egyptische geheimen, raadsels en samenwerking.
Op zaterdag 16 augustus verandert de Flevomeer bibliotheek in Dronten in een mysterieus museum.
Vier eeuwen geleden stond daar een schitterend Egyptisch kunstwerk, opgebouwd uit meerdere stukken. Inmiddels zijn die stukjes spoorloos verdwenen. Niet handig… Gelukkig kunnen jonge speurneuzen het kunstwerk weer compleet maken!
In deze unieke Escaperoom barst het van de raadsels, verborgen aanwijzingen en geheimzinnige objecten. Er moeten schaakstukken precies goed gezet worden, geheime deuren ontdekt, morsecodes ontcijferd en aanwijzingen opgespoord in boeken vol Egyptische hiërogliefen. Alles draait om samenwerken, goed kijken en elkaars talenten slim inzetten.
Kinderen kunnen op 16 augustus meedoen aan een Escaperoom-ronde van 30 minuten. Een kaartje kost €2 (of €1,50 voor bibliotheekleden). Groepjes bestaan uit maximaal 8 kinderen.
Wil je kind samen met vriendjes meedoen? Reserveer dan kaartjes in hetzelfde tijdsblok, via de roze website button!
Dit wordt een middag vol avontuur, puzzels!
TIP: Op zoek naar meer toffe en leerzame uitjes voor kinderen? Check dan snel onze uitagenda en laat je verrassen!
FlevoMeer Bibliotheek Dronten
De Rede 80
8251 EX Dronten
Openingstijden
12.30 en 16.00 uur.Prijs
Vanaf €1,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Heksenblotevoetenpad
Voor wie durft te voelen! Zin in iets héél anders dan een gewone wandeling?
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.
Destination Aviodrome
Deze zomer op wereldreis… in eigen land! Beleef bij Luchtvaartmuseum Aviodrome binnen én buitenavonturenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zonnige tips om eropuit te gaan met kids in de vakantie
De zomervakantie is in volle gang! Maar weet jij wat je morgen gaat doen? Of volgend weekend? Geen zorgen, wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld. Van workshops tot speurtochten en heel veel waterpret: vervelen is met deze uitjes geen optie.
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!