Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stichting One Fine Day

Zeiltochten voor kinderen met een ziekte of beperking zodat zij de kans krijgen om zorgeloos te genieten!

Stichting One Fine Day organiseert zeiltochten voor kinderen met een ziekte of beperking (ook sociaal), zodat zij even gewoon kind kunnen zijn!

De stichting zorgt voor een onvergetelijke dag op het IJssel- of Markermeer voor kinderen van 6 tot en met 18 jaar (biologische of mentale), waardoor zij even afstand kunnen nemen van hun dagelijkse moeilijkheden.

De vaartochten vinden over het algemeen op maandag of dinsdag plaats in de maanden april t/m oktober. De meeste vaarten voeren ze uit in samenwerking met patiëntenvereniging, scholen voor speciaal onderwijs, zorgorganisaties of andere (zorg)instellingen.

One Fine Day vaart met twee unieke schepen: De Bounty en de Abel Tasma.

Klik op de websitebutton voor meer informatie over Stichting One Fine Day of om je kind, school of patiëntenvereniging, aan te melden!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Stichting One Fine Day

De Schans 1909

8231 KM Lelystad

Mail direct

Mail direct naar Stichting One Fine Day

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

InterActing Zomerweek

Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen

Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief