Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pantropica

Wandel door de mooiste tuinen en langs de leukste dieren in Pantropica!

Cubaanse flamingo’s spotten, op expeditie in het Amazone Regenwoud, een vakantiekiekje bij de tropische watervallen en pootjebaden in de rivieren van de Mangrove… Deze zomer kun jij het gewoon allemaal beleven bij Pantropica! Dankzij het ‘Veilig Samen Uit’-protocol hoef je geen avontuur te missen en kun jij samen met jouw familie onbezorgd op ontdekking in dit prachtige indoorpark vol bijzondere bloemen, planten en dieren.

Ontmoet de dieren

Ga op expeditie via avontuurlijke looproutes of ontdek het junglepark (25.000 m2) langs watervallen en rotspartijen. Met de speurtocht op zak ontdek je de meest geheime plekjes van de tropen en ontmoet je allerlei dieren. Maar pas op! Voor je het weet springt er een aapje voorbij of kruipt er een loslopende leguaan uit de bosjes.

Krijg jij van avontuur geen genoeg? Ontmoet dan de reptielenverzorger, wandel tussen duizenden tropische vlinders en voer de reusachtige vissen.
Goed om te weten! Pantropica is geheel overdekt, het hele jaar geopend en in schoolvakanties zijn er extra activiteiten. Kom langs en beleef het zelf!

De hoofdroutes van het park zijn goed begaanbaar in een rolstoel. Zo heeft iedereen volop mogelijkheden om het park te ontdekken!

Klik voor meer informatie op de websitebutton!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Pantropica

Oosterringweg 34

8315 PV Luttelgeest

Mail direct

Mail direct naar Pantropica

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Inclusieve tips voor de zomer

Wij verzamelden volop zomerinspiratie voor gezinnen met een zorgintensief kind!

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen

Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief