Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuterbios Kinepolis

Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis in Almere voor de allerjongste filmhelden!

Speciaal voor de allerkleinste bezoekers wordt er iedere zondag een Kleuterbios georganiseerd. De hele bioscoopbeleving is ingericht op de jonge bezoeker; het geluid wordt ietsje gedempt en het zaallicht blijft gedeeltelijk aan. Een superleuk uitje!

En na de film is er voor elke filmheld een echt filmdiploma. 

Bereikbaarheid
De bioscoop is makkelijk bereikbaar en ligt op loopafstand van bushaltes ‘De Passage’ en ‘Stadhuisplein’ en – iets verder lopen – het treinstation Almere Centrum (stationsplein). Als je in de buurt woont is de fiets natuurlijk een nóg fijnere optie.

Wil je weten welke film er deze zondag draait? Klik op de roze website button voor meer info over de Kleuterbios bij Kinepolis in Almere Centrum.

Tip: meld je hier aan voor de nieuwsbrief en ontvang meer leuke tips.

Bioscoop Kinepolis

Forum 16

1315 TH Almere

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Bioscoop Kinepolis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Almere Speelt Strandfestival

Gratis festival op het Almeerderstrand vol muziek, theater en gezelligheid

Almere Floats

Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats, met sport op het Weerwater en muziek aan de Esplanade

Kidsproof Kinderfeest

Kom GRATIS naar dit gezellige festival in Almere Buiten Centrum! Met kinderactiviteiten en optredens.

Toy Story 5

Kinepolis Kids Weekend met Toy Story 5: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Almere

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Dagje weg naar Zeewolde met kinderen

Wist je dat er in Zeewolde superveel leuke activiteiten voor het hele gezin te doen zijn? In de zomer zijn er allerlei fijne zwemplekken, maar ook met minder zonnig weer hoeven de kids zich zeker niet te vervelen! Wij verzamelden een heleboel tips voor een dagje Zeewolde met kinderen!

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief