Blogs & inspiratie
Appels plukken met kids in Flevoland!
Gepubliceerd op 19 september 2023
In het najaar zijn de meeste appels weer klaar om geplukt te worden! Een heerlijk vers en gezellig uitje met de kids. Struin over de fruitboerderijen en verzamel een paar heerlijke exemplaren voor thuis... of om gelijk van te smullen natuurlijk!
Fruit plukken in Kraggenburg
Bij Vink Fruitboerderij Deze link opent in een nieuwe tab telen ze zelf appels, peren en pruimen. In de boerderijwinkel vind je dan ook een fruitkeuken vol jams en fruitsauzen. Van augustus tot oktober kun je hier drie dagen per week, en in de herfstvakantie zelfs de hele week, zelf aan de slag! De plukbaas, die in de fruitpluktuin aanwezig is, weet precies welke appels en peren wanneer rijp zijn. Ook geeft hij uitleg hoe te plukken. Hierdoor is fruit plukken ook nog eens een educatief uitje!
De Fruitigste Hardfruitdagen Deze link opent in een nieuwe tab zijn ieder jaar weer écht een feestje. Bezoek tijdens De Fruitigste Hardfruitdagen een van de vele boomgaarden in Nederland en pluk je eigen fruit.
Fruithal Smits in Zeewolde
Op zaterdag 16 september en zaterdag 30 september van 10:00 tot 16:00 uur zijn de appels en peren bij Fruithal Smits Deze link opent in een nieuwe tab klaar om geplukt te worden! Er zijn ook veel extra activiteiten op het erf.
Verhage Fruit in Luttelgeest
In september wordt gestart met de appel en perenpluk bij Verhage Fruit Deze link opent in een nieuwe tab. Altijd een gezellig drukke tijd met veel plukkers in de boomgaard. Op de plukdagen op zaterdag 16 september en zaterdag 23 september van 10:00 tot 16:00 uur wordt uitgelegd hoe je het beste kunt plukken.

Veel plukplezier!
Lees ook:
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!Meer inspiratie
Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!
Cabin Crew Weekenden
Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijn
Dutch Water Week
Van 30 mei t/m 7 juni is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!