

Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Gepubliceerd op 6 mei 2025
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En wat kan mama het allerbest? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis en kletsen maar!

Met de Kidsproof Kletspraat Moederdag valt er heel wat te kletsen over mama. Wedden dat je hele grappige antwoorden krijgt! Download ‘m hieronder gratis door op de afbeelding of button te klikken.
Deze link opent in een nieuwe tab
Tip: ben jij nog op zoek naar toffe uitjes? Neem een kijkje in onze uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab.
Lees ook:
Alle blogs

Zomerse activiteiten op het Almeerderstrand met Stad & Natuur
Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!Meer inspiratie

Destination Aviodrome
Deze zomer op wereldreis… in eigen land! Beleef bij Luchtvaartmuseum Aviodrome binnen én buitenavonturen
Levende Geschiedenis Weekend
Een weekend vol actie, verhalen en 17e-eeuwse helden bij Museum Batavialand.
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.