Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennislessen bij ATC-Buiten

Bij ATC-Buiten kun je leren om een balletje te slaan.

ATC-Buiten is de grootste tennisvereniging in Almere en de enige in Almere-Buiten. De vereniging beschikt naast een gezellig clubhuis over 11 all-weather tennisbanen, 9 Pro-Bounce en 2 French court. Deze baansoorten, bij een eerste blik is er geen verschil met gewoon gravel, maken het mogelijk om het gehele jaar door te tennissen. Hierdoor is ook het zgn. winterlidmaatschap mogelijk.

Tennis is super leuk om te doen! Als je het leuk vind om het eens te proberen of je bent op zoek naar een nieuwe vereniging kun je een gratis proefles doen. 

Voor de kleintjes van 4 t/m 6 jaar heb je de speciale Tenniskids Blauw. Hier kunnen ze de beginselen van tennis leren op een speelse manier.

Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.

TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof opvoedingspagina!

ATC-Buiten

Dwangmolenstraat 20

1333 GW Almere

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar ATC-Buiten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Indoor Mountainbike Club

Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!

Peuterdans

Bij Chantal's Dance Centre is je kind vanaf 2 jaar welkom op peuterdans!

Kliederlab Club

Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Almere! Schrijf je vast in voor een proefles

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Dagje weg naar Zeewolde met kinderen

Wist je dat er in Zeewolde superveel leuke activiteiten voor het hele gezin te doen zijn? In de zomer zijn er allerlei fijne zwemplekken, maar ook met minder zonnig weer hoeven de kids zich zeker niet te vervelen! Wij verzamelden een heleboel tips voor een dagje Zeewolde met kinderen!

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief