Dansen voor kleuters
Wil je kleuter dansen? bij Balletschool Almere van Marianne de Hont is er kleuterdans!
Bij Marianne de Hont van Balletschool Almere kun je beginnen met dansen met kinderen vanaf 4 jaar. Het is een leuke les met alle beginselen van het ballet.
Informeer bij de balletschool naar de tijden en het lesgeld
Klik door naar de website of neem direct contact op met Marianne de Hont via de berichtenknop.
Kijk voor nog meer leuke uitjes met peuters en kleuters op Kidsproof Almere
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Indoor Mountainbike Club
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Almere! Schrijf je vast in voor een proefles
Dance Yard Studio
De energieke dansoase in Almere Poort, waar elke danser zich thuis voelt en kan groeien!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.