Bushido Ryu
Bij vereniging Bushido Ryu kun je verschillende vechtsporten beoefenen, waaronder karate!
Bushido-Ryu is een martial arts vereniging waar je kind verschillende vechtsporten kan leren van gediplomeerde leraren! In Almere hebben ze de sporten: Wado Ryu Karate, Aiki Goshin Jitsu en Taj-Ji Quan Hunyuan Xing Yi.
Alle sporten zijn actief en dynamisch, en er is een goede balans tussen de geestelijke ontwikkeling en de lichamelijke ontwikkeling van je kind. Ook wordt er goed gelet op de natuurlijke kwaliteiten van de leerling. Wel zo fijn!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: is je kind naast sportief ook heel creatief? Kijk verder op onze site voor leuke creatieve clubjes in de regio Almere!
Bushido Ryu
Weidekruidveld 55
1313 JT Almere
Openingstijden
Kijk voor meer info over de lesroosters op de site!Prijs
Een lidmaatschap kost vanaf €22 per maandToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Kliederlab Club
Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!
Samen in beweging
Weer in het ritme! Met het hele gezin lekker sporten bij Jumping Jack & Club Pellikaan in Almere.
Wandelgroep voor mama’s
Ontmoet andere mama's in jouw buurt en kom gezellig samen in beweging met WeLiveHealthy.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.
6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten
De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!