Zwemdiploma bij De Koploper
Haal je ABC bij Zwembad de Koploper en maak zo de zwemvaardigheid je eigen!
Een zwemdiploma is voor iedereen belangrijk! Bij Sportcentrum De Koploper kun je terecht voor zwemonderwijs volgens de Zwem-ABC-methode. Vanaf 4 jaar is het mogelijk lessen te volgen.
In de eerste 5 niveaus werk je samen met de tweelingkikkers Cas & Coco toe naar zwemdiploma A. Je kunt de vorderingen van jouw zoon of dochter volgen via een leerlingvolgsysteem.
Als je op zwemles zit, mag je gratis oefenen tijdens de openingstijden van recreatief zwemmen. Voorwaarde is dan wel dat er een betalende volwassen begeleider met jou meegaat.
Op de website vind je nog veel meer info over de zwemles en welke lessen je na het behalen van je ABC nog kan volgen! Klik op de roze website button!
Meer zwemlessen in de buurt van Almere, Lelystad, Emmeloord, Dronten en Biddinghuizen vind je op de Clubjes pagina!
De Koploper
Badweg 21
8223 PA Lelystad
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag, 1 uur per week. Zie voor de actuele tijden de website.Prijs
1 uur les per week € 34,00Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum
Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.
Lentebucketlist
De lente is begonnen! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!