Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bultpark Lelystad

Een geliefd openbaar park in het hart van Lelystad waar je kunt spelen, sporten en ontspannen.

In Lelystad, gelegen tussen de straten Schouw, Gondel en Kempenaar, vind je dit geweldige natuurpark. Het is een zeer geliefd park en wij van Kidsproof begrijpen helemaal waarom, want wat is er hier veel te ontdekken! We zetten het hier voor je op een rij.

Het kabouterpad is 1,5 km lang. Het lopen van het kabouterpad duurt ongeveer een uur. Het vertrekpunt is het openbare klaslokaal in het buurtbos aan de rand van het Bultpark. Ongeveer halverwege het Kabouterpad staat een kabouter picnickset.

De Zintuigentuin waar je kunt leren over geuren, smaken en meer van het openbaar groen. En er komt een wandelroute voor mensen met een visuele beperking. Of bezoek de pluktuin waar je ook kruiden vind. En vruchten plukken kun je in de zomer en (late) herfst dus kun je volop aan je trekken komen. De ruiltuin is de plek waar je je planten uit jouw tuin kunt ruilen voor nieuwe planten.

Er is een geweldige natuurspeeltuin. Of breng een bezoekje aan speeltuin Bultpark oost of noord. Volop keuze om even lekker je energie al klimmend en spelend kwijt te kunnen. Potje schaken of dammen? Neem je speelstukken mee en daag iemand uit midden in de natuur. Er is een fijn voetbalveldje of maak een dunk op het basketbalveld. Op de zonneweide is het ook op een mooie, warme dag goed toeven.

Hebben jullie een hond thuis? Dan kun je die heerlijk laten rennen op het hondenstrandje. En soms zie je hier ook kinderen wel eens zwemmen.

Als je gaat wandelen kom je heel veel tegen: nestkasten, De boombank, een gedichtenroute, een bijenstrook, het vleermuizenhotel, 
ijsvogelwand en de lief en leed borderwand, bijzonder bomen en een bijzondere scheepsbank met geschiedenis. Of wat dacht je van de boombank die langzaam aan het vergaan is, het ooievaarsnest en de houtroute.

Mogelijkheid om te vissen vind je bij de vissteiger, ook als je in een rolstoel zit. 

Samen met IVN afdeling Lelystad is er een wandeling uitgezet door het Bultpark. Je kunt de wandeling bekijken op de website van IVN. De wandeling start bij het Natuur Informatie Punt (NIP) naast school de Kring, langs het fietspad.

Bezoek kinderboerderij de knotwilg!

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.

TIP: neem ook een kijkje op onze zorg- en opvoedpagina!

Bultpark Lelystad

Openingstijden -
Prijs -
Mail direct

Mail direct naar Bultpark Lelystad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!

Indoor Mountainbike

Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.

Jumpen & minigolf

Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom Kleine Aap.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief