Geocaching Waterlandsebos
Een spannende speurtocht! Kom geocachen in het Waterlandsebos!
Het Waterlandsebos is het centrale, grootste en het oudste gedeelte van het Almeerderhout.
Geocachen is een een schatzoekspel in de echte wereld, gebruikmakend van GPS-ontvangers. Als je van geocachen houdt is het Waterlandsebos natuurlijk een super leuke plek om een speurtocht uit te zetten. Als je de vragen in één keer goed oplost, dan is de route 8 kilometer.
Kijk voor meer informatie over geocaching op de website!
Leuke speurtochten en meer routes zijn te vinden in het Almeerderhout!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
FunZone Dronten
Een hele dag speelplezier beleef je bij binnenspeeltuin FunZone in Dronten!
Het IJsbeelden Festival
Geniet met je kind van ijssculpturen van iconische films bij het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Gratis entree op 21 & 22 februari
Het Schathuys is weer geopend voor jong en oud! Kom langs in de voorjaarsvakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezellige voorjaarsvakantie tips
Voor alles is een 1e keer. En 1e keren zijn vaak het bijzonderste. Wij deden extra ons best om de leukste voorjaarsuitjes in Flevoland en omgeving te verzamelen voor deze 1e schoolvakantie van het nieuwe jaar. ;-)
Familievoorstellingen in het voorjaar bij Kunstlinie
Dit voorjaar is er maar één plek waar je wilt zijn met je (klein)kind: Kunstlinie in Almere. Van betoverend peutertheater tot indrukwekkende voorstellingen voor tieners, het programma zit bomvol moois. Samen lachen, kijken, napraten en misschien zelfs meedoen. Dit zijn de familievoorstellingen die je niet wilt missen.
De Top 10 fijne speeltuintjes in Almere!
Wat is nou makkelijker dan eropuit met de kids naar de speeltuin? Lekker een frisse neus halen en natuurlijk spelen, rennen, klauteren, klimmen, spetteren en spannende avonturen beleven! Kidsproof heeft de fijnste speeltuintjes in Almere voor jou op een rijtje gezet!