Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Watertorenweg

Lekker hutten bouwen, klimmen & klauteren en spelen met zand bij de speeltuin in het Harderwijker bos!

Spelen met zand en water, klauteren over boomstammen en hutten bouwen van takken. Aan de Watertorenweg in het Harderwijker bos, net aan de overkant van het Veluwemeer bij Zeewolde en Biddinghuizen, is een speciaal natuurspeelterrein ‘De Galgenberg’ waar kinderen avontuurlijk kunnen spelen in de natuur. 

Kinderen kunnen zich hier uitleven op de klautersavanne, evenwicht bewaren op het boomstammenpad en van de heuvel af zoeven met de tokkelbaan of spelen met water en zand.

Om het speelterrein heen vind je een avontuurlijk doe-pad. Op dit pad zijn verschillende pleintjes met een opdracht. Zo kunnen kinderen en hun ouders meer leren over bijvoorbeeld de bomen en de bewoners van het bos!

Meer info over deze fijne speelplek van Heerlijk Harderwijk? Klik op de roze websitebutton voor meer info!

TIP: Lees dit blog met 11 fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland!

Vaker op de hoogte zijn van leuke kinderactiviteiten in de buurt? Schrijf je in voor de Kidsproof Flevoland nieuwsbrief!

Heerlijk Harderwijk

Watertorenweg

3847 Harderwijk

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Heerlijk Harderwijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!

Indoor Mountainbike

Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

Jumpen & minigolf

Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief