Kotterbos te voet
De wandelingen van 3 en 5 km in het Kotterbos zijn goed te doen met kids.
Staatsbosbeheer heeft in het Kotterbos twee korte wandelingen uitgezet. Ideaal met kids dus! Start bij de parkeerplaats aan de Aakweg in Almere. Voor de Populierenroute (5 km) volg je de rode paaltjes, voor de Eikenroute (3 km) volg je de witte paaltjes.
Je loopt langs de rand van het moeraslandschap van de Oostvaardersplassen en passeert zo verschillende uitkijkpunten en vogelkijkhutten. Misschien zie je de Heckrunderen wel!
Klik voor meer informatie op de websitebutton!
Op zoek naar een nieuw hobby? Kijk eens in de categorie clubjes!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!
Festival BuitenLOL 2026
Het is feest op De Kemphaan, want Stad & Natuur organiseert te gekke activiteiten voor alle kids!
Kidsproof Kinderfeest
Kom GRATIS naar dit gezellige festival in Almere Buiten Centrum! Met kinderactiviteiten en optredens.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat doe je met de kinderen als het regent? Geen zorgen, vervelen is verleden tijd! Met deze 40 leuke en creatieve activiteiten voor binnen, kunnen jullie gezellig samen tijd doorbrengen, zelfs als het buiten guur en koud is. Van knutselen en koken tot spannende spelletjes en verhalen vertellen – voor ieder wat wils. Ideaal voor die herfst- en winterdagen die uitnodigen om binnen te blijven. Wat gaan jullie vandaag doen?
6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!
Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).