Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurlijk Discgolf

Kom Discgolf spelen op Stadslandgoed de Kemphaan met 9 uitdagende holes midden in de natuur!

Discgolf is een verrassend en sportief spel! Het lijkt op golf, maar in plaats van stokken en een bal gebruik je een disc (frisbee). Het doel is om een metalen mand die op een paal staat te bereiken met de disc.

Natuurlijk Discgolf bij Buitencentrum Almeerderhout geeft de discgolf een natuurlijk tintje! Voordat de speler gooit krijg hij/zij een vraag over de natuur. Weet jij veel over de natuur? Dan kun jij extra veel voordelen krijgen! Discgolf is voor alle kids vanaf 6 jaar oud.

Ontdek ook wat voor leuks je allemaal in en met de natuur kunt doen! Wil je meer informatie? Klik dan op de websitebutton.

Trek gekregen na dit sportieve spel? Check hier de leukste restaurantjes in en rondom Almere! In het Buitencentrum van Staatsbosbeheer zit Buitengewoon Lekker, fijne plek om je dag af te sluiten!

Staatsbosbeheer Almere

Kemphaanlaan 4

1358 AC Almere

Openingstijden Tijdens openingstijden van Buitencentrum Almeerderhout
Prijs 6 tot 12 jaar: € 3
Vanaf 12 jaar: € 6
€ 15 borg p.p.
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Almere

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Meer inspiratie

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom Kleine Aap.

Jumpen & minigolf

Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!

Indoor Mountainbike

Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief