Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surfschool Toms Beach

Cool! Surfen, Kanovaren, Catamaran zeilen en Suppen bij Toms Beach in Lelystad!

Surfschool Toms Beach ligt aan het voor watersporters zeer geschikte Bovenwater in Lelystad. ‘t Bovenwater is circa 125 hectare groot, is uitermate geschikt voor de beginnende en ervaren windsurfer en ligt op steenworp afstand van stadsbos het Hollandse Hout en Camping ’t Oppertje is op loopafstand te bereiken.
Voor kinderen is er heel veel te doen: o.a. surfen, suppen, catamaran zeilen en kanovaren!

Meer informatie vind je via de websitebutton!
Meer toffe tips voor een dagje met kinderen op of aan het water vind je in onze Eropuitcategorie!

Surfschool Toms Beach

Uilenweg 2

8245 AB Lelystad

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Surfschool Toms Beach

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Winactie GRATIS A-zwemdiploma bij Optisport Almere

Schrijf je kind in bij een Optisport zwembad in Almere en maak kans op een compleet Zwemdiploma A-traject

Kleuterbios met Bumba

Een eerste bioscoopbezoek bij Kinepolis wordt wel héél bijzonder!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom zaterdag 19 september GRATIS naar het gezellige Fun & Veiligheidsfestival in Almere Buiten Centrum!

Het Grote Almeerse Natuuravontuur

Vies worden was nog nooit zo leuk! Stoere natuuractiviteiten van Stad & Natuur op zo. 13 september.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!