Surfschool Toms Beach
Cool! Surfen, Kanovaren, Catamaran zeilen en Suppen bij Toms Beach in Lelystad!
Surfschool Toms Beach ligt aan het voor watersporters zeer geschikte Bovenwater in Lelystad. ‘t Bovenwater is circa 125 hectare groot, is uitermate geschikt voor de beginnende en ervaren windsurfer en ligt op steenworp afstand van stadsbos het Hollandse Hout en Camping ’t Oppertje is op loopafstand te bereiken.
Voor kinderen is er heel veel te doen: o.a. surfen, suppen, catamaran zeilen en kanovaren!
Meer informatie vind je via de websitebutton!
Meer toffe tips voor een dagje met kinderen op of aan het water vind je in onze Eropuitcategorie!
Surfschool Paradiso - 't Bovenwater
Uilenweg 8
8245 AB Lelystad
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Optimist on Tour in Almere
Kinderen leren van 2 t/m 6 juni gratis zeilen, kanovaren en suppen tijdens de Dutch Water Week.
Cabin Crew Weekenden
Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijn
Dutch Water Week
Van 30 mei t/m 7 juni is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!