Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje De Ezel-balk

Vier je partijtje bij de Ezel-balk in Biddinghuizen en leer heel veel over ezels en het buitenleven!

Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar heeft De Ezel-balk een educatief kinderfeest, tijdens dit feest komen de jarige en zijn of haar vriendjes en vriendinnetjes van alles te weten over het buitenleven en dieren in de natuur. Je krijgt allemaal informatie over de ezel, en gaat ook een wandeling met een ezel maken en hem verzorgen!

Het kinderfeestje duurt 2 uur en het is ook mogelijk om nog extra knutselactiviteiten toe te voegen. 

Wil je meer informatie over dit leuke verjaardagspartijtje? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat Kidsproof ook een overzicht heeft van de leukste kinderclubjes in de regio Lelystad?

De Ezel-balk

Professor Zuurlaan 12

8256 PE Biddinghuizen

Openingstijden Kijk voor meer informatie over hoe je een partijtje bij De Ezel-balk kunt plannen op de website
Prijs Een kinderpartijtje bij De Ezel-balk is mogelijk vanaf €60 voor 6 kinderen
Mail direct

Mail direct naar De Ezel-balk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Dagje weg naar Zeewolde met kinderen

Wist je dat er in Zeewolde superveel leuke activiteiten voor het hele gezin te doen zijn? In de zomer zijn er allerlei fijne zwemplekken, maar ook met minder zonnig weer hoeven de kids zich zeker niet te vervelen! Wij verzamelden een heleboel tips voor een dagje Zeewolde met kinderen!

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief