Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij de Revehof

De Revehof in Dronten is de perfecte plek voor jouw kinderfeestje!

Binnenkort je verjaardagsfeestje vieren en ben je gek op buitenspelen met je vriendjes en vriendinnetjes? Dan is De Revehof in Dronten de perfecte plek voor jouw feestje!

De Revehof grenst direct aan het Reve-Abbert bos waar je allerlei leuke spelletjes kunt doen. Daarnaast zijn er skelters, een trampoline, een springkussen, een speeltuin en een kampvuurplek. Dit alles is aanwezig rondom een groot grasveld waar je lekker kunt voetballen. Na die tijd is het mogelijk om patat en een snack te eten.
Ook zijn er verschillende kleine dieren die jullie samen met de boer kunnen voeren.

Kun je geen genoeg krijgen van de buitenlucht? Blijf slapen op de camping! Zorg dan wel even dat je je eigen tent meeneemt. Er zijn wc’s, douches en wasmachines aanwezig dus daar hoef je geen rekening mee te houden.

Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.

Tip: meld je aan voor onze nieuwsbrief en mis niks meer aan leuke tips en uitjes!

de Revehof Dronten

Reveweg 8

8251 PW Dronten

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar de Revehof Dronten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief