Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in de natuur

Vier je verjaardag met vriendjes en vriendinnetjes lekker in de natuur!

Wil je samen met je vriendjes en vriendinnetjes de natuur beleven tijdens jouw verjaardagsfeestje? Boek dan een feestje bij Natuur is een feest! De feestjes worden begeleid door ervaren en enthousiaste volwassenen die geselecteerd zijn op hun ervaring met kinderen en affiniteit met de natuur. 

De natuur is echt een feest, en daarom zijn deze feestjes altijd lekker buiten! Voor een beetje regen zijn we natuurlijk niet bang, toch? De prijs voor een feestje van 2 uur op een gratis locatie is €110,-. Dit is voor 8 kinderen, waarbij je je eten en drinken zelf kunt meenemen. 

Er zijn verschillende thema’s voor je verjaardagsfeestje om uit te kiezen. Zo zit er altijd wel iets leuks voor je tussen. Welk feestje kies jij?

Tip: Kidsproof heeft alle kindvriendelijke restaurantjes voor je op een rij gezet. 

Natuur is een feest

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen

Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief