Thema kinderfeestjes (5+)
Frozen, Paw Patrol, Piraten, Dans, Catwalk en Glamour. Super leukse feestjes bij Star for a Moment!
Bij Star For A Moment vier je de leuke kinderfeestjes, met al meer dan 15 verschillende kinder en tienerfeestjes om uit te kiezen. De feestjes zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 16 jaar. Voor een kind of tiener een onvergetelijk verjaardagsfeestje.
Zeer populair onder meiden is het Frozen feestje, waarbij de kinderen op de foto gaan voor een prachtig Frozen decor. Ook kunnen zij creatief aan de slag, zoals knutselen met de gemaakte foto. Of een foam masker inkleuren van PawPatrol en er kan gedanst worden op het podium.
Alle thema feestjes van Star For A Moment hebben iets unieks. Zoals het spannende maar leuke piraten feestje “Op zoek naar de schat”. En alle piraatjes krijgen zelfs een piraten diploma mee naar huis.
Ook het Minion feestje met leuke spelletjes en het originele Minion vangspel is een aanrader voor jongens en meisjes. Op het podium en catwalk kunnen de kinderen een dans of catwalk/modeshow feestje doen. Met prachtige showkleding aan en een spectaculaire eindshow. In de spotlight zal elk kind stralen op het podium.
Bij het Ibiza feestje worden er armbandjes gemaakt en bij het glamour fotoshoot feestje krijgt elk kind als cadeau hun eigen foto mee naar huis. En zijn er veel accessoires aanwezig om de fotoshoot nog leuker te maken.
Meer info over alle themafeestjes? Klik snel op de websitebutton!
Nog meer kinderfeestjes? Check de Themapagina vol met tips!
Star For A Moment
Markerkant 11
1316 AN Almere
Prijs
Zie websitebutton voor de info per feestjeToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... we hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!