Restaurant at Sea
Heerlijk een hapje of een drankje doen aan het Drontermeer bij at Sea! Mét speelvoorzieningen voor kids!
At Sea is dè locatie om gezellig een drankje te doen of even comfortabel te genieten bij de haard op het terras.
In de zomer geniet je van een prachtig uitzicht over het Drontermeer, maar ook in de winter kun je vanaf achter het glas genieten van een mooi uitzicht op de mooie natuur rondom het water.
Kortom wanneer je een drankje gaat drinken bij At Sea zal je helemaal tot rust komen, terwijl je in de watten gelegd wordt door de vriendelijke bediening.
Ook aan de kids is gedacht
De kinderen hoeven zeker niet thuis te blijven! Terwijl ouders rustig wegzakken op het terras kunnen de kids de avontuurlijke speelvoorzieningen ontdekken. Met een skelterbaan, klimrek, een springkussen en meer, kan het nog lastig worden om ze uiteindelijk weer mee terug te nemen. Uiteraard staan er ook diverse kindergerechten op de menukaart om weer op te laden na het spelen.
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
Neem eens een kijkje op onze blogs-pagina!
at Sea Camping
Drontermeerdijk 13
8251 PV Dronten
Openingstijden
Maandag GeslotenDinsdag vanaf 10:00 uur (keuken vanaf 12:00 uur)
Woensdag vanaf 10:00 uur (keuken vanaf 12:00 uur)
Donderdag vanaf 10:00 uur (keuken vanaf 12:00 uur)
Vrijdag vanaf 10:00 uur (keuken vanaf 12:00 uur)
Zaterdag vanaf 10:00 uur (keuken vanaf 12:00 uur)
Zondag vanaf 10:00 uur (keuken vanaf 12:00 uur)
Prijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Smullen en Spelen
Een pannenkoekenhuis waar je niet alleen heerlijk kunt eten, maar ook kunt klimmen en klauteren!
Brasserie Zuyder Almere
Brasserie Zuyder in DUIN (Almere Poort) is een gezellige Kidsproof plek voor het hele gezin!
Koffiehuis The People
The People: een plek waar ouders én kinderen kunnen relaxen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas Intochten 2025
Wij hebben de Sinterklaasintochten in Flevoland voor je op een rijtje gezet, zodat je geen moment hoeft te missen. Benieuwd waar jullie dit jaar samen met de kinderen de Sint en zijn Pieten kunnen verwelkomen? Lees snel verder en ontdek waar jullie moeten zijn voor een onvergetelijk Sinterklaasfeest!
8x superleuke lichtjes-uitjes!
Verlicht de donkere dagen met een van de leukste lichtjesactiviteiten in Flevoland! Wij hebben 8 plekken verzameld waar je ogen écht zullen fonkelen. Tijd om er samen op uit te trekken!
Sinterklaas aftelkalender
Deze aftelkalender is ideaal als antwoord op de vraag: "Mama, hoeveel nachtjes slapen is het nog tot pakjesavond?!" Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot 5 december. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor kinderen!