Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Aalscholver

Aan de A6 vind je Hotel Restaurant De Aalschover, een plek om uit te rusten naast al het geraas.

Hotel Restaurant De Aalschover is ook een plek waar fietsers en waterrecreanten uit de omringende natuurgebieden zich laten bedienen. Door middel van een voet-/fietspad is het restaurant verbonden met de omliggende natuurgebieden. Het terras grenst aan die gebieden waar je de kikkers kunt horen kwaken.

Het paviljoen is een plek om te ontbijten, een kopje koffie en een taartje te nuttigen of even bij te komen met een lunch. Kies bijvoorbeeld voor een knapperig witte ciabatta met chorizo of de Hollandse uitsmijter.

Ook voor diner ben je hier aan het juiste culinaire adres. Naast voldoende keuze voor volwassenen, denk aan soepen, maaltijdsalades en specials, is er ook aan de kleine eter gedacht. Kinderen kiezen voor een saté, schnitzel of bijvoorbeeld een pannenkoek. Uiteraard mag een toetje niet ontbreken!

De menukaart en foto’s om een impressie van het restaurant te krijgen vind je op de website via de websitebutton!

Nog meer leuke plekken om te eten vind je in ons overzicht!

De Aalschover

Lelystad

Openingstijden Maandag t/m vrijdag 06.00 uur tot 22.00 uur.
Zaterdag 07.00 uur tot 22.00 uur.
Zondag 08.00 uur tot 22.00 uur.
Prijs Kindergerecht vanaf €5,75. Hoofdgerechten vanaf €15,50 en lunchgerechten gemiddeld €6,50.
Mail direct

Mail direct naar De Aalschover

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

Suppen in Flevoland

Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief