
Ibu Spekkoek
Zin in iets lekkers? Haal eens een spekkoek op een stokje! Dat kan bij Ibu Spekkoek TO Go in Almere!
Ken je dat? Mama mag ik een ijsje? Maar om nou altijd maar ijsjes te geven?
Nu is er echt een heel tof en super lekker alternatief! Een spekkoek op een stokje met daarover heerlijke chocolade en een topping naar keuze. Echt om je vingers bij af te likken!
Na deze verrukkelijke ervaring gaan je kids alleen nog maar naar spekkoek vragen!
Als je op de roze websitebutton klikt kun je precies vinden waar ze zitten in Almere.
Je kunt ook de spekkoek online bestellen voor thuis.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze zorg- en opvoedingspagina.
Ibu Spekkoek
Cinemadreef 152
1325 EP Almere
Openingstijden
Maandag: 12:00 – 21:00Dinsdag t/m vrijdag: 10:00 – 21:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: Gesloten
Prijs
zie website
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland
Lekker wandelen in de natuur is één van onze favoriete weekendbestedingen met de kids. Wij verzamelden een heleboel fijne wandelroutes, die super leuk zijn voor kinderen! Bekijk onze tips voor jullie wandeltocht door Flevoland:
10x leuke vakantiekampen voor deze zomer
Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!
7x kinderfeestjes in en om Lelystad
Hoera, je kind is bijna jarig! Dit wil hij of zij natuurlijk vieren met vrienden en vriendinnen tijdens een onvergetelijke verjaardag. Wij verzamelden 7 toffe kinderfeestjes in en rondom Lelystad. Dit wordt één groot knalfuif!