Strandbrasserie De Jutter
Een lekker hapje lunchen of avondeten, of gezellig een drankje op een gezellige plek in Almere-Haven!
Bij Strandbrasserie De Jutter is er voor iedereen iets lekkers te kiezen om te eten! Of je nou wil lunchen of gezellig wil dineren, het kan allemaal.
De Jutter biedt lekkere belegde broodjes en salades aan voor de lunch, en bijzondere voor-, hoofd- en nagerechten voor het avondeten. En voor de kinderen is er speciaal een lekker kindermenu! Dit kindermenu bevat frietjes en je kunt er een lekkere snack bij kiezen. En natuurlijk hebben ze ook super lekkere toetjes!
Naast dat je hier kan genieten van een hapje eten, kun je ook lekker op het terras zitten met een verfrissend drankje!
Wil je meer info? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: Kidsproof heeft alle toffe kinderwinkels in Almere hier voor je op een rijtje gezet!
Strandbrasserie De Jutter
Strandweg 16
1353 CZ Almere
Openingstijden
Zomer vanaf 10:00Winter vanaf 11:00
Prijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!
Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.
Maak je eigen paastakken, maar dan anders!
Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.