
Pepernotenfabriek
Jammie! In Bataviastad is nu ook de Van Delft Pepernotenfabriek te vinden!
Producent Van Delft uit Harderwijk is al sinds 1880 ‘hofleverancier van Sinterklaas’ waar het pepernoten betreft. Van iedere 100 in Nederland verkochte pepernoten komen er ongeveer 70 uit deze bakkerij, die de grootste en oudste pepernotenfabriek ter wereld is. De laatste jaren heeft het bedrijf tal van nieuwe luxe pepernoten geïntroduceerd. Dit jaar is het assortiment aangevuld met roomboter kruidnoten volgens oud recept.
Nu dus ook in Bataviastad, lekker dichtbij!
Voor meer informatie klik je even door naar de website van de Pepernotenfabriek via de websitebutton!
Voor een compleet overzicht van alle leuke kinderwinkels in de regio Lelystad kijk je op Kidsproof Lelystad natuurlijk!
Batavia Stad Fashion Outlet
Bataviaplein 60
8242 PN Lelystad
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Het pérfecte herfstvakantie-uitje: Indoor mountainbiken
Mountainbiken wordt onder (groot)ouders en kids in Flevoland steeds populairder. Niet alleen buiten in de bossen, maar ook binnen op speciale parcoursen. En juist dát maakt het een supertof idee voor een actief uitje in de herfstvakantie!