Kunst, Cultuur & Kids
KLEURinCULTUUR geeft kleur aan talent!
KLEURinCULTUUR organiseert naschoolse kunst- en cultuurworkshops voor kinderen van 4 t/m 14 jaar in Almere. Met o.a. de Kunstbus, de Artlabs en bijzondere wijkprojecten biedt KLEURinCULTUUR kinderen de mogelijkheid om al spelend, ontdekkend en experimenterend kennis te laten maken met kunst en cultuur.
Kunst prikkelt je fantasie , brengt ideeën en creativiteit. Daarom wil KLEURinCULTUUR alle kinderen in Almere kennis laten maken met verschillende kunstvormen zoals muziek, theater, dans en beeldende kunst!
Maskers maken, streetdance, portretten schilderen, beats maken en zelfs yoga. Allerlei verschillende kleurrijke activiteiten voor kinderen in verschillende wijken van de stad!
Het is ook mogelijk om vanuit huis kunst en cultuur te ontdekken vanaf je laptop, tv of mobiele telefoon! Op het eigen YouTube kanaal KLEURinCULTUUR TV vind je allerlei creatieve (workshop) video’s. Volg hier ook de avonturen van de KLEURkenners; Almeerse kinderen die elke week leuke, interessante en spannende creatieve avonturen beleven in Almere.
Abonneer je op het kanaal en blijf zo elke week op de hoogte van nieuwe creatieve video’s
Neem een kijkje op de website en laat je inspireren!
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
Check ook regelmatig onze uitagenda om maar niks te hoeven missen aan leuke acitiviteiten!
Stichting Kleur in Cultuur
Esplanade 10
1315 TA Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Indoor Mountainbike
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren! Met twee échte voorstellingsmomenten.
Krav Maga voor kinderen en tieners
Speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te makenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Het pérfecte herfstvakantie-uitje: Indoor mountainbiken
Mountainbiken wordt onder (groot)ouders en kids in Flevoland steeds populairder. Niet alleen buiten in de bossen, maar ook binnen op speciale parcoursen. En juist dát maakt het een supertof idee voor een actief uitje in de herfstvakantie!
Er dwarrelen herfstvakantie-tips in de Flevolandse lucht!
De wind waait wat frisser, de dagen worden korter (en natter) en de eerste truien komen tevoorschijn. De herfstvakantie hangt in de lucht en dat betekent tijd voor gezellige avonturen samen!