Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buitenfeestje Kemphaan

Organiseer je eigen buitenfeestje op Stadslandgoed De Kemphaan!

Stadslandgoed De Kemphaan is een heerlijk plek in het grootste loofbos van Almere. De ideale plek om zelf een buitenfeestje te organiseren!

Zet bijvoorbeeld zelf een leuke speurtocht uit langs de verschillende dieren. Maar ook in het omliggende bos kun je een spannende wandeling maken. Zo kan je zelf allerlei vragen verzinnen rondom verschillende thema’s, bijvoorbeeld rovers, schatten, kabouters, dieren, bomen, etc. Op het landgoed vind je heerlijk speelplekken waar de kinderen zich kunnen uitleven, bijvoorbeeld in het doolhof of in het speelhof, waar alle klim-, wiebel- en speeltoestellen van acaciaboomstammen zijn gemaakt.

Op de Kemphaan zijn diverse plekken waar je kunt picknicken, maak bijvoorbeeld van te voren een knapzak met wat lekkers voor elk kind. Natuurlijk kan je hiervoor ook terecht in het restaurant.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Lekker uiteten na een dagje uit? Klik hier voor restaurants in Almere!

Stadslandgoed De Kemphaan

Kemphaanpad 4

1358 AC Almere

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Stadslandgoed De Kemphaan

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Aviodrome kinderfeestje

Er is maar één plek waar je écht in de wolken bent met je kinderfeestje: bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!

Hans & Grietje Partytime!

Vier jouw kinderfeestje bij Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark in Zeewolde!

Kinderfeestjes Jumping Jack

Vier jouw kinderfeest bij Jumping Jack Almere! Ga je voor trampolinespringen, minigolf of allebei?

Indoor Mountainbike Feestje

Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstuitjes die je niet wil `laten vallen´!

Vandaag start de herfst écht officieel. Toch worden we nog verwend met heerlijk nazomerweer. Gelukkig is plezier maken helemaal niet afhankelijk van het seizoen. ;-) Zin in een nieuw avontuur? Wij hebben de leukste tips voor de komende weken voor je verzameld!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

De 5 leukste MTB-routes in Flevoland om samen met je kind te rijden!

Sommige dagen vragen gewoon om actie. Heerlijk samen in de buitenlucht. Helm op, waterfles in de tas, en gáán! En wist je dat je daarvoor helemaal niet ver hoeft te zoeken? Flevoland barst van de toffe mountainbikeroutes die perfect zijn voor ouders en kinderen. Hier zijn onze 5 favoriete kindvriendelijke MTB-routes in Flevoland; voor stoere ouders en kleine waaghalzen (vanaf een jaar of 6 à 8).

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief