Korfballen voor iedereen
Denk jij ook dat korfballen jouw sport kan worden maar twijfel je nog, kom dan een proeftraining volgen!
De veldkorfbalcompetitie bij AKV Exakwa loopt van het eerste weekend in september tot en met oktober en van april tot en met mei. De thuiswedstrijden worden gespeeld op het Sportpark ‘Langezand’.
Van half november tot en met half maart spelen we in de zaal. De thuiswedstrijden worden dan gespeeld in sportcentrum ‘De Koploper’.
Voor de allerjongste leden, jonger dan 6 jaar, die welpen worden genoemd, zijn er nog geen echte wedstrijden, maar speciale ‘trainingen’. Met diverse spelvormen worden spelenderwijs de korfbalregels geoefend. Soms, als er voldoende welpen zijn, worden er ook oefenwedstrijdjes gespeeld.
Voor alle teams wordt geprobeerd oefenwedstrijden te regelen voor de aanvang van zowel de veldkorfbal- als de zaalkorfbalcompetitie. De teams, die bestaan uit vier meisjes en vier jongens en eventuele reserves, worden door de Technische Commissie o.a. aan de hand van deze oefenwedstrijden ingedeeld.
Van de leden van Exakwa wordt verwacht dat, als ze aan de competitie deelnemen, ze in principe elke zaterdag beschikbaar zijn voor het spelen van wedstrijden.
Denk jij ook dat korfballen jouw sport kan worden maar twijfel je nog, dan nodigen we je graag uit voor een paar proeftrainingen bij een team uit jouw leeftijdsgroep. Je kunt dan zien en ervaren wat we allemaal doen bij een korfbaltraining en natuurlijk doe je gelijk ook mee. Misschien heb je wel talent!
Voor meer informatie over hoe je een keertje bij ons mee kunt trainen kan je contact op nemen met onze contactpersoon van de technische commissie. Stuur meteen een bericht via de berichtenknop, dan komt het bij de juiste persoon!
Klik op de websitebutton voor nog meer informatie! Meteen een bericht sturen kan natuurlijk ook!
Meer leuke balsporten in de buurt vind je natuurlijk in ons overzicht op Kidsproof Lelystad!
Lijstjes voor Flevoland
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis uitjes in en om Lelystad, Dronten, Emmeloord en Zeewolde
Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Lelystad barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?
30x met kids Valentijnsdag vieren
Het is bijna Valentijnsdag! Op 14 februari vieren we de liefde en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Met liefde verzamelden wij weer een heleboel inspiratie!
10x low budget uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!