Jeugdatletiek Almere ’81
Vanaf 6 jaar kan je bij Atletiekvereniging Almere '81 al starten met atletiek!
Heb je een kind met veel energie? Misschien is atletiek een leuke sport voor hem of haar. Vanaf 6 jaar kan je al starten!
Atletiekvereniging Almere´81 is een leuke vereniging met veel jeugdleden. De kinderen krijgen een heel divers aanbod aan activiteiten. Ze krijgen niet alleen training in hardlopen en sprint, maar krijgen bijvoorbeeld ook kogelstoten, balwerpen, verspringen, hoogspringen en estafette.
Je kunt je aanmelden in het jaar dat je 6 jaar wordt. De pupillen trainen op dinsdag en/of vrijdag van 18 tot 19 uur.
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Op zoek naar een nieuwe hobby? Check onze categorie Clubjes!
Atletiekvereniging Almere '81
Estafettelaan 12
1318 EG Almere
Openingstijden
De jeugd traint op dinsdag en/of vrijdag van 18 tot 19 uur.Prijs
Contributie € 30,50 per kwartaal.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Legendarische zomervakantiekampen en uitjes in de regio!
Besef jij je ook ineens dat er na de meivakantie nog maar een paar volle schoolweken zijn tot aan de zomervakantie? Geen paniek: wij hebben de leukste zomervakantiekampen voor je op een rijtje gezet!
Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11 tot 5 uur.