
Peuter & Kleutervoetbal
Voetballes voor peuters en kleuters! Arno Splinter Sport events geeft voetbalfun in Almere & Lelystad!
Peuter & Kleutervoetbal
Peuter & Kleutervoetbal Arno Splinter is voor kids van 20 maanden t/m 5 jaar. In 20 gymzalen (Almere 6x, Amsterdam 3x, Diemen 3x, Hoofddorp 2x, Huizen, Lelystad, Amersfoort, Assendelft, Zaandam en Purmerend worden elk jaar 3 reeksen van 10 trainingen gegeven. De kids worden ingedeeld op leeftijd waarbij de jongsten als eerst starten. Op elke locatie kunnen 43 peuters (20 maanden t/m 3 jaar) en 16 kleuters (4 & 5 jaar) voetballen.
Proefles/contributie
De 1e training is altijd een proefles bij Peuter & Kleutervoetbal. Na de training geef je aan de trainer door of je wel of niet de reeks gaat mee doen.
De contributie maak je na de proefles over en het tenue bedrukt met naam ontvang je bij de 2e training. De kosten voor een reeks van 10 trainingen zijn €100,-. Dat is 10x €8,50 voor de trainingen en €15,- voor het tenue.
Als je instroomt zijn de kosten het aantal overgebleven trainingen x €8,50 + €15 voor het tenue.
Peutervoetbal
Arno Splinter Sport Events is gespecialiseerd in het geven van voetbaltrainingen aan de allerjongsten. De kinderen leren op een speelse manier alle aspecten van het voetbal die op hun nog jonge leeftijd van belang zijn. De buitenspelval laten we aan de ouders over!
Kinderen vinden het vaak erg leuk om samen met papa of mama een balletje te trappen, maar uit ervaring blijkt dat voetballen in een nieuwe omgeving met andere kinderen toch andere koek is. Een aantal kinderen voelen zich meteen thuis bij de groepstrainingen, maar voor de meeste kinderen is het toch wel erg spannend en eng. Wij stellen de kinderen snel op hun gemak, waardoor zij al snel moeiteloos met de trainingen meedoen. De metamorfose die sommige kinderen ondergaan is af en toe onvoorstelbaar.
Bij Peutervoetbal Arno Splinter draait alles om plezier. Elk kind moet met een glimlach binnenkomen en met een glimlach weer naar huis gaan.
De trainingen duren 55 minuten. Deze minuten staan garant voor plezier voor de kinderen, de ouders en de trainers.
Kijk op het youtubekanaal “arnosplinter” voor een toffe peuter of kleuterwarming-up.
Kijk voor meer info of om je in te schrijven voor een proefles op de site via de roze websitebutton!
Arno Splinter Sport Events
Gildemark 178
1351 HK Almere
Openingstijden
Zie voor exacte tijden de website.Prijs
zie website Arno SplinterToon op kaart
Meer inspiratie


Welkom bij Het Kliederlab!
Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen!
Jeugdfonds Sport & Cultuur
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur Almere is er voor gezinnen die het financieel niet zo breed hebben!
Krav Maga voor kinderen
Km-X is speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te makenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Sprookjes komen uit bij Hans & Grietje
Zin in een dag vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en verwondering centraal staan, voor alle leeftijden. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken – zowel het restaurant als het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Er is altijd iets nieuws te ontdekken. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom op zaterdag 7 juni GRATIS naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof Kids & Teens Event van 11.00 tot 17.00 uur.
De leukste uitjes en kortingsacties voor de meivakantie
Pasen, Koningsdag, meivakantie… extra veel tijd om gezellige dingen samen te doen. Lekker met de kids op pad? Wij verzamelden de leukste tips voor uitjes met je gezin. Meer inspiratie? Check het complete overzicht in de uitagenda op Kidsproof.nl!