Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

PeuterKleuterSport-Feestje

Lekker bewegen! Geef nu een PeuterKleuterSport-Feestje bij Arno Splinter Sport Events

Is je kleine koter jarig en wil je dit keer ook andere kindjes uitnodigen en niet thuis zitten? Kom dan naar de gymzaal voor een heus sportfeestje.

PeuterKleuterSport is gespecialiseerd in thema sportfeestjes voor jonge kids. Alles gaat in overleg en is uiteraard af te stemmen op jouw wensen. Zo wordt de gymzaal bijvoorbeeld omgetoverd tot een heus park waar Winnie de Pooh ook langs komt! Het sporten duurt 1 uur en wordt afgesloten met een lekker zakje chips en limonade.

Het PeuterKleuterSport-Feestje is voor kinderen van 2 t/m 5 jaar. Maximaal 10 kinderen en incl sportshirt met naam voor de jarige.

Geef je op via de websitebutton.

Toffe sporten voor je peuter vind je op Kidsproof Almere!

PeuterKleuterSport

Openingstijden in overleg
Prijs €120,=
Mail direct

Mail direct naar PeuterKleuterSport

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x leuke grappen voor 1 april!

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?

Het 2turvenhoog festival is voor de kleinsten en allerkleinsten!

Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.

Maak je eigen paastakken, maar dan anders!

Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag buiten zijn! De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om samen met de kinderen lekker buiten te doen.
 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief