Bij Boer Sjaak Boerderij
Bij Boer Sjaak in Zeewolde maak je op een leuke en educatieve manier kennis met het boerderijleven!
Ben je op zoek naar een onvergetelijk en leerzaam uitstapje voor je kinderen? Kom dan naar Bij Boer Sjaak Boerderijbeleving in Zeewolde!
Bij dit melkveebedrijf maken de kinderen op een leuke en educatieve manier kennis met het leven op de boerderij. Zo tof!
Voor de kleintjes is er volop te ontdekken: zien, horen, ruiken en voelen. Speciaal voor kleuters is er een leuke map samengesteld vol opdrachten die ze in hun eigen tempo kunnen uitvoeren. Zo leren ze spelenderwijs alles over het boerenleven.
Voor de oudere kinderen is er een loeileuke boerderijles ontwikkeld. In circuitvorm voeren ze opdrachten uit die helemaal aansluiten bij hun niveau en de kerndoelen van school.
Er is nog veel meer te beleven bij Boer Sjaak: ijsjes eten, super toffe kinderfeestjes, een boerenlunch en Tulpenroute!
Meer informatie over deze leuke uitjes? Klik op de roze websitebutton.
TIP: check onze blogspagina vol toffe inspiratieverhalen! Nog toffer is als je je gewoon even aanmeldt voor onze nieuwsbrief en volg ons natuurlijk op facebook en instagram!
Bij Boer Sjaak Boerderijbeleving
Nulderpad 6
3896 LV Zeewolde
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
De Strandbende!
Iedere woensdag gratis bouwen, ontdekken en spelen met de Strandbende van Stad & Natuur in Almere.
Zomer à la Singer Laren
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.
Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.