Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemfeestje in het Bosbad

Jump het water in met je vrienden tijdens jouw zwemfeestje bij het Bosbad in Emmeloord.

Ook voor kinderfeestjes kan je bij het Bosbad terecht. De feestvierders krijgen een eigen tafel in sportcafé Spetters. Trek gekregen van al dat zwemmen? Een patatje, frisdrank, ijsje en snoep maken het feest compleet.

Het Bosbad heeft zowel binnen- als buitenbaden en een ruim voorzieningenniveau. Het heeft twee instructiebaden; een 25 mtr. bad met 6 banen, een gedeeltelijk beweegbare bodem en twee duikplanken; een therapiebad voorzien van alle moderne mogelijkheden; een uitgebreid buitenzwembad van maar liefst 1288 m2, met twee glijbanen, twee peuterbaden en grote zonneweide. In het zomerseizoen zijn zowel binnen- als buitenbad geopend. Kortom het Bosbad biedt het hele jaar voor iedereen veel zwemplezier! Wie ga jij uitnodigen voor je zwemfeestje?

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.

TIP: volg ons ook op facebook en instagram voor de laatste nieuwtjes en wie weet staat er een leuke prijsvraag online!

Bosbad Emmeloord

Boslaan 30

8302 AB Emmeloord

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Bosbad Emmeloord

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Hans & Grietje Partytime!

Vier jouw kinderfeestje bij Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark in Zeewolde!

Indoor Mountainbike Feestje

Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.

Kinderfeestjes Jumping Jack

Vier jouw kinderfeest bij Jumping Jack Almere! Ga je voor trampolinespringen, minigolf of allebei?

Aviodrome kinderfeestje

Er is maar één plek waar je écht in de wolken bent met je kinderfeestje: bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

16x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.

De 5 leukste MTB-routes in Flevoland om samen met je kind te rijden!

Sommige dagen vragen gewoon om actie. Niet zo’n drukke pretparkdag, maar samen in de buitenlucht. Helm op, waterfles in de tas, en gáán! En wist je dat je daarvoor helemaal niet ver hoeft te zoeken? Flevoland barst van de toffe mountainbikeroutes die perfect zijn voor ouders en kinderen. Hier zijn onze 5 favoriete kindvriendelijke MTB-routes in Flevoland; voor stoere ouders en kleine waaghalzen (vanaf een jaar of 6 à 8).

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief