Zwemfeestje in het Bosbad
Jump het water in met je vrienden tijdens jouw zwemfeestje bij het Bosbad in Emmeloord.
Ook voor kinderfeestjes kan je bij het Bosbad terecht. De feestvierders krijgen een eigen tafel in sportcafé Spetters. Trek gekregen van al dat zwemmen? Een patatje, frisdrank, ijsje en snoep maken het feest compleet.
Het Bosbad heeft zowel binnen- als buitenbaden en een ruim voorzieningenniveau. Het heeft twee instructiebaden; een 25 mtr. bad met 6 banen, een gedeeltelijk beweegbare bodem en twee duikplanken; een therapiebad voorzien van alle moderne mogelijkheden; een uitgebreid buitenzwembad van maar liefst 1288 m2, met twee glijbanen, twee peuterbaden en grote zonneweide. In het zomerseizoen zijn zowel binnen- als buitenbad geopend. Kortom het Bosbad biedt het hele jaar voor iedereen veel zwemplezier! Wie ga jij uitnodigen voor je zwemfeestje?
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: volg ons ook op facebook en instagram voor de laatste nieuwtjes en wie weet staat er een leuke prijsvraag online!
Bosbad Emmeloord
Boslaan 30
8302 AB Emmeloord
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Creepy Halloween Snacks!
Kidsproof-collega Annemarie heeft een tijdje in Amerika gewoond. Daar deed ze natuurlijk volop mee aan de Halloween-festiviteiten.
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!