Bowling Almere
Strike! Bowlen bij Bowling Almere; ideaal voor een uitje met het hele gezin of een verjaardagsfeestje!
Superleuk, bowlen! Huur een baan met je gezin en gooi een lekkere strike of spare!
Aan de Trekweg 31 staat één van de grootste en modernste bowlingcentra van Nederland. Bowling Almere heeft 24 bowlingbanen met daarbij een ruime horecagelegenheid waaronder een grandcafé, een loungeruimte en een restaurant.
De 24 volautomatische bowlingbanen met ledverlichting garanderen een heerlijke middag of avond. Voor jongere kinderen zijn ze voorzien van speciale ‘kinder-bumpers’, waardoor ook zij echt mee kunnen doen met het spelletje.
Meer weten? Klik op de website-button voor de website van de Bowling zelf!
Drink er ook een lekker drankje of kijk in onze categorie met restaurantjes voor nog meer leuke tips in Almere
Bowling Almere
Trekweg 31
1338 GA Almere
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
De Strandbende!
Iedere woensdag gratis bouwen, ontdekken en spelen met de Strandbende van Stad & Natuur in Almere.
Kidsfun in Almere Centrum
Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met GRATIS kinderactiviteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.
Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!