Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bootjesclub

Kom naar de bootjesclub waar je je eigen bootje maakt bij Buurthuis Meenten en Grienden

De een houdt van sport, de ander houdt van spelletjes en puzzelen of met zijn handen werken.
De bootjesclub heeft van alles wat. Je werkt aan je eigen boot in clubverband waarbij het bouwen soms een puzzel kan zijn en de wedstrijden zeker een sportief karakter hebben

Kom naar het buurthuis Meenten en Grienden van De Schoor om je bootje te bouwen.

Wanneer
Elke vrijdagavond
19.30 – 21.00 uur

Leeftijd
vanaf 9 jaar

Waar
op de zolder van Buurthuis Meenten en Grienden
Jaagmeent 189

Check de website voor meer informatie

Leuke clubjes van De Schoor vind je op Kidsproof Almere

Buurtcentrum Meenten en Grienden

Jaagmeent 189

1356 AT Almere

Openingstijden 19.30 - 21.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Buurtcentrum Meenten en Grienden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen

Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... we hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief