Buytenplaets Suydersee
Kamperen in Lelystad? Jazeker: Buytenplaets Suydersee! Kamperen; hoe wild wil je het hebben?
Er zijn ook heel wat bijzondere slaapgelegenheden om te overnachten. Wat dacht je van slapen in een rioolbuis, zeecontainer of in een daktent. Bij Buytenplaets Suydersee is het in ieder geval avontuurlijk kamperen!
Door de aanwezige voorzieningen op Buytenplaets Suydersee en de nabijheid van diverse faciliteiten, is deze locatie ideaal om een familieweekend of familie-uitje te organiseren. De keuze is reuze! Van overnachten in je eigen tent of caravan, tot het huren van een boomhut of tiny house. Het kan allemaal en ook nog op maat. En door het kleinschalige karakter van onze locatie zit toch iedereen dicht bij elkaar in de buurt.
De voorzieningen op Buytenplaets Suydersee zijn leuk en niet alledaags. Wat te denken van een Alpacawandeling in het nabij gelegen bos… of een workshop vuur maken en leren koken op open vuur… het kan allemaal. Qua eetgelegenheid is er een overdekte eetplaats die het mogelijk maakt om bij slecht weer droog te zitten.
Klik voor meer informatie op de websitebutton.
TIP: check onze blogspagina vol toffe inspiratieverhalen! Nog toffer is als je je gewoon even aanmeldt voor onze nieuwsbrief en volg ons natuurlijk op facebook en instagram!
Buytenplaets Suydersee
Badweg 1
8223 PA Lelystad
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.Blogs & inspiratie
Alle blogs
DIY: Zo maak je zelf sneeuw!
Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
Spelletjes in de sneeuw
Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!