Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Minicamping De Revehof

Een super toffe plek om te kamperen met kids op deze mini camping De Revehof in Dronten.

Op minicamping De Revehof is het goed vertoeven op een rustige, natuurlijke locatie met allerlei voorzieningen. Speciaal voor gezinnen met kinderen is De Revehof een leuke plek om te kamperen of een feest te organiseren. Met drie ruime zalen voor verschillende groottes van groepen is er van alles mogelijk. Van kinderfeesten tot bruiloften, het is allemaal mogelijk op De Revehof De camping beschikt over 15 kampeerplekken aan de rand van een groot grasveld.

De Staplekken hebben zicht op de speeltuin en op een steenworp afstand sta je in het Revebos. Tijdens het campingseizoen mogen logerende kinderen iedere avond helpen met het voeren van de dieren op het erf en kan er eventueel een vers eitje worden geraapt voor bij het ontbijt. Daarnaast is er een volleybalveld, speeltuin, tafeltennistafel, vuurplaats en zijn er skelters aanwezig. Ook wordt één keer per week het springkussen opgezet. De Revehof beschikt over genoeg parkeerplekken. De camping is voorzien van toiletten, douches, een keuken (tegen betaling) en wasmachines (tegen betaling).

Voor meer informatie klik je meteen door naar de website via de roze webbutton.

Direct bekijken wat je in de omgeving allemaal kunt doen? Check onze Eropuit-pagina!

Camping De Revehof

Reveweg 8

8251 PW Dronten

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Camping De Revehof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

ARTIS by night

Beleef de magie van de winter in het donker tijdens de kerstvakantie in ARTIS-Park!

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Feestshoppen met leuke activiteiten

Feestelijke sferen, leuke verrassingen en kerstplezier voor het hele gezin in Almere Centrum

AllyCon Time Travelers

Reis door de tijd en je eigen fantasie met toffe kinderactiviteiten bij De Nieuwe Bibliotheek Almere!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kaarsjesavond bij Pantropica

Onze Kidsproof-reporters stapten samen de WinterDroom van Pantropica binnen! Een lichtjeswandeling met de kids die we niet snel zullen vergeten.

Allycon Time Travelers 2025

Duik op zaterdag 20 december samen met je kids in een dag vol fantasie, spel en tijdreisplezier. Tijdens AllyCon Time Travelers verandert De Nieuwe Bibliotheek in Almere Stad in een wereld vol ridders, raketten, dino’s en disco. Jullie kleintje duikt van de ene beleving in de andere.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een te gek najaar met de leukste kindervoorstellingen!

De dagen worden korter, de blaadjes vallen en de warme chocolademelk lonkt… Najaar is hét seizoen om samen met je kinderen bijzondere herinneringen te maken. En waar kan dat beter dan in het theater? Kunstlinie in Almere heeft dit najaar een fantastisch programma voor jong én oud. Van peuters tot tieners, van vrolijk theater tot ontroerende musicals. Laat je meevoeren in verhalen die sprankelen van fantasie, muziek, dans en humor. Hieronder een greep uit de leukste kindertheatervoorstellingen die je absoluut niet wilt missen!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >