Minicamping De Revehof
Een super toffe plek om te kamperen met kids op deze mini camping De Revehof in Dronten.
Op minicamping De Revehof is het goed vertoeven op een rustige, natuurlijke locatie met allerlei voorzieningen. Speciaal voor gezinnen met kinderen is De Revehof een leuke plek om te kamperen of een feest te organiseren. Met drie ruime zalen voor verschillende groottes van groepen is er van alles mogelijk. Van kinderfeesten tot bruiloften, het is allemaal mogelijk op De Revehof De camping beschikt over 15 kampeerplekken aan de rand van een groot grasveld.
De Staplekken hebben zicht op de speeltuin en op een steenworp afstand sta je in het Revebos. Tijdens het campingseizoen mogen logerende kinderen iedere avond helpen met het voeren van de dieren op het erf en kan er eventueel een vers eitje worden geraapt voor bij het ontbijt. Daarnaast is er een volleybalveld, speeltuin, tafeltennistafel, vuurplaats en zijn er skelters aanwezig. Ook wordt één keer per week het springkussen opgezet. De Revehof beschikt over genoeg parkeerplekken. De camping is voorzien van toiletten, douches, een keuken (tegen betaling) en wasmachines (tegen betaling).
Voor meer informatie klik je meteen door naar de website via de roze webbutton.
Direct bekijken wat je in de omgeving allemaal kunt doen? Check onze Eropuit-pagina!
Camping De Revehof
Reveweg 8
8251 PW Dronten
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Kidsfun in Almere Centrum
Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met GRATIS kinderactiviteiten.
De Strandbende!
Iedere woensdag gratis bouwen, ontdekken en spelen met de Strandbende van Stad & Natuur in Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen
Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.
Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.
Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.