Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Kapitein Almere

In restaurant De Kapitein op de Noorderplassen-West kun je samen met je kinderen genieten aan het water!

Bij restaurant De Kapitein kun je heerlijk borrelen, lunchen of dineren. En dat allemaal met een mooi uitzicht over het water! Zowel met warm als met kouder weer kun je heerlijk zitten op het terras, wat deels verwarmd en overkapt is. 

Op de menukaart staan ook speciale gerechten voor kinderen, denk aan saté, spareribs of kip. En voor de lunch hebben ze ook lekkere broodjes voor iedereen!

Extra leuk is dat je ook een elektrische boot, kano of zeilboot kunt huren en je kunt laten rondvaren over het water!

Wil je meer info over De Kapitein? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat Kidsproof ook alle leuke, sportieve clubjes voor je kind in de regio Almere op een rijtje heeft gezet? 

De Kapitein Almere

Boelijn 70

1319 CS Almere

Openingstijden Vanaf 2 februari is De Kapitein geopend op vrijdag van 16.00-21.00, en op zaterdag en zondag van 13.00-21.00
Prijs Kijk voor meer info over de prijzen op de website!
Mail direct

Mail direct naar De Kapitein Almere

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief