Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Koploper Lelystad

Kom ook spetteren in het Piratenbad in VOC-stijl en de 50-meter lange glijbaan in De Koploper in Lelystad

Sportcentrum De Koploper is 7 dagen per week en bijna 365 dagen per jaar geopend voor recreatief zwemmen. Het zwembad staat natuurlijk bekend om het piratenbad! In De Koploper zijn maar liefst vijf zwembaden. Twee 25-meterbaden, een doelgroepenbad, buiten een waterspeeltuin en twee recreatiebaden.

Er zijn twee recreatiebaden om heerlijk te zwemmen met het hele gezin. Extra glijbanen en interactief speelmateriaal zorgen ervoor kinderen kunnen spelen en spetteren! Bij mooi weer is ook de ligweide geopend!

Verover jij het piratenbad in VOC-stijl? Met scheepswrakken, een vuurtoren en geweldige waterkanonnen. In het grote recreatiebad ernaast is een stroomversnelling en een spectaculaire glijbaan van bijna 50 meter met een black hole, speciale lichteffecten en een vrije val.

Ook de allerkleinsten kunnen hier terecht! In het speciale babybadje met kleine glijbanen en sproeiers is een dag spetterplezier compleet. En zoals dat hoort in een zwembad kun je ook terecht in het restaurant voor iets te eten of drinken!

Klik op de websitebutton voor de meest recente openingstijden en meer informatie!

Kom je met de auto? Gebruik een parkeerapp! Super handig, snel en voordelig. Nu bij Yellowbrick tijdelijk met Kidsproof korting!

De Koploper

Badweg 21

8223 PA Lelystad

Openingstijden Klik op de websitebutton voor het meest recente overzicht
Prijs zie website van De Koploper
Mail direct

Mail direct naar De Koploper

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Indoor Mountainbike

Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

Jumpen & minigolf

Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!

Kunstlinie x 2turvenhoog: Glijbaan

Woesjjj… samen van de glijbaan bij Kunstlinie in Almere

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief