Cultuurclubpas
Hebben jullie het niet heel breed thuis? Met de Cultuurclubpas kan jouw kind toch veel beleven!
Heb of ken je een kind dat graag wil meedoen aan de culturele activiteiten in de bibliotheek? Maar is hiervoor thuis geen geld? Via het Jeugdfonds Sport & Cultuur Almere kun je de Cultuurclubpas aanvragen.
Met deze Cultuurclubpas, die het Jeugdfonds dan betaalt, kan het kind een jaar lang gratis meedoen met alle culturele jeugdactiviteiten in De Nieuwe Bibliotheek! Je kunt dus meedoen aan workshops en activiteiten, naar de jeugdtheatervoorstellingen, de kindercolleges en de jeugdfilms.
Meer weten? Klik dan op de roze website button.
De nieuwe bibliotheek
Stadhuisplein 101
1315 XC Almere
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.
DIY: Zo maak je zelf sneeuw!
Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.