Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Nieuwe Bibliotheek

Vrije middag? Ga naar De Nieuwe Bibliotheek! Boeken lezen, computeren of meedoen met een activiteit.

Vrije middag? Ga naar De Nieuwe Bibliotheek Almere. Er zijn eindeloos veel boeken om in te lezen, een lounge hoek om strips te verslinden, computers om spelletjes te spelen en regelmatig een knutselactiviteit of kinderfilm. Een basisabonnement voor kinderen is gratis.

De Nieuwe Bibliotheek organiseert veel leuke activiteiten voor kinderen. Voorstellingen, workshops, thema-middagen of gewoon lekker voorlezen: er is altijd wat leuks te doen!

Tip: bekijk nog meer leuke uitjes en activiteiten in De Nieuwe Bibliotheek Almere.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

de nieuwe bibliotheek

Stadhuisplein

1315 Almere

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar de nieuwe bibliotheek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Supervoordelig met het OV

Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein

Familievoorstelling Diep (9+)

Een bijzondere theaterervaring onder zee, bij Kunstlinie Almere

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen

Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t Voorhuys

Lentefeest Den Uylpark

Vier de lente bij Stad & Natuur Almere op kinderboerderij Den Uylpark en doe mee met alle activiteiten!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief