
Peutergym
Speciaal voor kinderen van 2 t/m 5 jaar organiseert de Droomspeelbus super leuke peutergym!
De Droomspeelbus is een onderdeel van Stichting de Schoor en heeft een bewegingsaanbod voor jong en oud. Speciaal voor kinderen van 2 t/m 5 jaar organiseren ze peutergym. Peutergym besteedt aandacht aan de grondvormen van bewegen: lopen, rennen, kruipen, klimmen, klauteren, rollen, vallen, grijpen, gooien, vangen en springen. Kinderen groeien door peutergym op fysiek, sociaal, cognitief en emotioneel niveau.
In een ongedwongen sfeer worden de peuters en kleuters uitgedaagd om te ontdekken waar hun lichaam toe in staat is. Voor deze gymlessen komt er een sportdocent die de kinderen op spelenderwijs de ontwikkeling van de kinderen benadrukt. Zo wordt er gekeken voor meer ondersteuning of juist voor meer uitdaging. Elke gymles duurt 30-60 minuten. Kom langs bij een van de vestigingen! De kinderen kunnen zich lekker uitleven!
Bekijk de website voor meer informatie over de verschillende tijden en vestigingen. Klik snel op de roze websitebutton!
TIP: Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Deze staan vol toffe tips en vaak ook met een speciaal thema! En vergeet niet onze fijne blogs te lezen. Hier vind je leuke ervaringsverhalen, tips voor uitjes, tips voor activiteiten en nog veel meer!
De Schoor, Welzijnswerk Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteBlogs & inspiratie
Alle blogs
Iedere dinsdag: Strandbende op het Almeerderstrand
Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland
Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl