Dop en Erwt Lelystad
Leer de natuur te ontdekken door zelf te ervaren bij Dop en Erwt in Lelystad! Spelen in de natuur!
Samen met je kinderen de natuur in! Veel kinderen groeien op zonder groen, omdat we in een digitaal tijdperk leven. Stichting Dop en Erwt wil ouders en kinderen helpen om de natuur te (her)ontdekken!
Er worden regelmatig leuke workshops gegeven, maar je kunt ook gewoon langskomen en door de mooie tuinen dwalen. Kijk uit dat je niet verdwaald tussen al het mais en de hoge zonnebloemen! Daarnaast kun je een doetas aanschaffen, en samen met je kind groenten planten in de tuin.
In het plukseizoen gaan je kinderen bloemen plukken en een boeketje maken. Ook leuk en vooral lekker: aardbeien plukken!
Benieuwd? Klik snel op de roze websitebutton voor meer informatie of stuur meteen een bericht met de berichtenknop!
Dop en Erwt
Bronsweg 10
8211 AL Lelystad
Openingstijden
zie websitePrijs
workshops vanaf € 5,=Toon op kaart
Meer inspiratie
Samen klimmen in de meivakantie!
Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Almere tijdens de meivakantie?
Meivakantie bij Indoor Mountainbike!
Actief uitje bij Indoor Mountainbike Almere in de meivakantie met speciale Moederdag actie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!