Dop en Erwt Lelystad
Leer de natuur te ontdekken door zelf te ervaren bij Dop en Erwt in Lelystad! Spelen in de natuur!
Samen met je kinderen de natuur in! Veel kinderen groeien op zonder groen, omdat we in een digitaal tijdperk leven. Stichting Dop en Erwt wil ouders en kinderen helpen om de natuur te (her)ontdekken!
Er worden regelmatig leuke workshops gegeven, maar je kunt ook gewoon langskomen en door de mooie tuinen dwalen. Kijk uit dat je niet verdwaald tussen al het mais en de hoge zonnebloemen! Daarnaast kun je een doetas aanschaffen, en samen met je kind groenten planten in de tuin.
In het plukseizoen gaan je kinderen bloemen plukken en een boeketje maken. Ook leuk en vooral lekker: aardbeien plukken!
Benieuwd? Klik snel op de roze websitebutton voor meer informatie of stuur meteen een bericht met de berichtenknop!
Dop en Erwt
Bronsweg 10
8211 AL Lelystad
Openingstijden
zie websitePrijs
workshops vanaf € 5,=Toon op kaart
Meer inspiratie
Stap deze vakantie terug in de tijd
In Huis van Haven in Almere stap je zó de jaren zeventig binnen. Doe mee met leuke kinderactiviteiten.
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t Voorhuys
Samen klimmen in de meivakantie!
Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.