Watersport kinderfeestje
Toffe watersporten doen tijdens een tof watersportfeestje in Zeewolde!
Waterfeestje
Wil je ook een cool feestje voor je kind organiseren en wil je eens iets anders? Door de ideale ligging, midden in Nederland, zijn zij vanuit vele woonplaatsen gemakkelijk en snel te bereiken. Ook beschikken zij over speciale wetsuits en zwemvesten voor kinderen, waardoor ze met bijna iedere weersomstandigheid een geslaagd feestje kunnen organiseren. Na de activiteit krijgen de kinderen heerlijke frietjes met een snack, limonade en een ijsje in onze beachclub. Maak dus snel een keuze uit de kidsparty arrangementen.
Alle kinderfeestjes zijn vanaf 6 personen, tenzij anders aangegeven. Tijdens wateractiviteiten zijn het dragen van een bijgeleverd zwemvest en een wetsuit (indien de temperatuur te laag is), verplicht! Alle feestjes zijn onder begeleiding van ervaren instructeurs!
BOARDERS PARTY! (7 T/M 12 JAAR)
Met z’n allen in een dikke vette speedboot en om beurten wakeboarden of waterskiën als kinderfeestje!
€ 32,00 p.p., 15 min. per run
SURFDUDE / SURFBABE PARTY! (6 T/M 12 JAAR)
1,5 uur windsurfen of stand-up paddle surfen onder begeleiding van een instructeur, veilig in onze privébaai met sta-diep water!
€ 29,50 p.p.
SCHILDERWORKSHOP
Onder leiding van een echte kunstenares ga je 1,5 uur lang aan de slag met je eigen schilderdoek!
€ 29,50 p.p.
PIRATE PARTY! (7 T/M 12 JAAR)
1,5 uur zeilen onder begeleiding van een instructeur in een echte kinderzeilboot, de Optimist!
€ 29,50 p.p.
KIDS COCKTAIL SHAKEN!
Met heerlijke limonade soorten, speelse truckjes en leuke suikerversieringen maak je tijdens het uur 2 heerlijke cocktails onder leiding van een echte cocktailshaker!
€ 31,50 p.p.
EXCLUSIEVE TOP AFSLUITER: BANAANVAREN!
De banaan wordt voortgetrokken door een stoere speedboot. Let op! Droog blijven is geen optie!
€12,50 p.p.
15 minuten
BOOTCAMP
Een speciaal programma van 1 uur actief voor kinderen, dat zowel binnen in de Beachclub als buiten op het strand te doen is.
€ 24,50 p.p.
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof zorg- en opvoedingspagina!
Eemhof Watersport & Beachclub
Slingerweg 7C
3896 LD Zeewolde
Openingstijden
in overlegPrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Aviodrome kinderfeestje
Er is maar één plek waar je écht in de wolken bent met je kinderfeestje: bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!
Indoor Mountainbike Feestje
Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Legendarische zomervakantiekampen en uitjes in de regio!
Besef jij je ook ineens dat er na de meivakantie nog maar een paar volle schoolweken zijn tot aan de zomervakantie? Geen paniek: wij hebben de leukste zomervakantiekampen voor je op een rijtje gezet! En leuke uitjes & tips om je mama / degene te bedanken die er altijd voor jou is.
Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11 tot 5 uur.
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.