Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Watersport kinderfeestje

Toffe watersporten doen tijdens een tof watersportfeestje in Zeewolde!

Waterfeestje

Wil je ook een cool feestje voor je kind organiseren en wil je eens iets anders? Door de ideale ligging, midden in Nederland, zijn zij vanuit vele woonplaatsen gemakkelijk en snel te bereiken. Ook beschikken zij over speciale wetsuits en zwemvesten voor kinderen, waardoor ze met bijna iedere weersomstandigheid een geslaagd feestje kunnen organiseren. Na de activiteit krijgen de kinderen heerlijke frietjes met een snack, limonade en een ijsje in onze beachclub. Maak dus snel een keuze uit de kidsparty arrangementen.

Alle kinderfeestjes zijn vanaf 6 personen, tenzij anders aangegeven. Tijdens wateractiviteiten zijn het dragen van een bijgeleverd zwemvest en een wetsuit (indien de temperatuur te laag is), verplicht! Alle feestjes zijn onder begeleiding van ervaren instructeurs!

BOARDERS PARTY! (7 T/M 12 JAAR)

Met z’n allen in een dikke vette speedboot en om beurten wakeboarden of waterskiën als kinderfeestje!
€ 32,00 p.p., 15 min. per run

SURFDUDE / SURFBABE PARTY! (6 T/M 12 JAAR)

1,5 uur windsurfen of stand-up paddle surfen onder begeleiding van een instructeur, veilig in onze privébaai met sta-diep water!
€ 29,50 p.p.

SCHILDERWORKSHOP

Onder leiding van een echte kunstenares ga je 1,5 uur lang aan de slag met je eigen schilderdoek!
€ 29,50 p.p.

PIRATE PARTY! (7 T/M 12 JAAR)

1,5 uur zeilen onder begeleiding van een instructeur in een echte kinderzeilboot, de Optimist!
€ 29,50 p.p.

KIDS COCKTAIL SHAKEN!

Met heerlijke limonade soorten, speelse truckjes en leuke suikerversieringen maak je tijdens het uur 2 heerlijke cocktails onder leiding van een echte cocktailshaker!
€ 31,50 p.p.

EXCLUSIEVE TOP AFSLUITER: BANAANVAREN!

De banaan wordt voortgetrokken door een stoere speedboot. Let op! Droog blijven is geen optie!
€12,50 p.p.
15 minuten

BOOTCAMP

Een speciaal programma van 1 uur actief voor kinderen, dat zowel binnen in de Beachclub als buiten op het strand te doen is.
€ 24,50 p.p.

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof zorg- en opvoedingspagina!

Eemhof Watersport & Beachclub

Slingerweg 7C

3896 LD Zeewolde

Openingstijden in overleg
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Eemhof Watersport & Beachclub

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Partijtje FunZone Dronten

Vier jouw partijtje in de binnenspeeltuin van FunZone Dronten!

Feest bij FunZone Almere!

Een feestje bij een speelparadijs met kinderdisco, trampolines, klimtoren en véél meer!

Indoor Mountainbike Feestje

Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.

Aviodrome kinderfeestje

Er is maar één plek waar je écht in de wolken bent met je kinderfeestje: bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x leuke vakantiekampen voor deze zomer

Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!

Leuke tips voor vaderdag!

Vaderdag is dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Want ook jij hebt toch de leukste, de liefste en de fijnste papa van de hele wereld?

Kidsproof Kletspraat Vaderdag

Wat vind jij het allerliefste aan papa? En zou hij een geheim supertalent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt een super gezellige dag!

Een originele Vaderdag!

Op vaderdag zijn de kids de baas! Na een stevig ontbijt ontvoer je je vader om samen met jou supertoffe buitendingen te doen die jij hebt bedacht. Tip: betrek je moeder of iemand anders in het complot, om je even te helpen ;-). Veel plezier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief