Schermen
Op zoek naar een originele sport? Ga schermen! Kijk bij de Fencing Club Almere en doe mee!
Schermen is eigenlijk een ‘moderne’ vechtsport. Vroeger kende men het duelleren met een wapen als een manier om je vijand te doden, toen dat werd verboden, is schermen een sport geworden.
Tactiek, snelheid en list zijn belangrijke elementen. Het doel is je tegenstander te raken, zonder zelf geraakt te worden. De schermsport kent veel mooie tradities.
De lessen zijn op maandag 17.00 en donderdag 17.30 uur. Het schermmateriaal kan gedurende een jaar gratis gebruikt worden. De trainingen worden gehouden in Almere Buiten, op de Gerrit Th.Rotmanlaan 28.
Heb je interesse? Mail met de maitre of klik direct door naar de website van de Fencing Club.
Supertoffe sporten zijn er in Almere, check ze op Kidsproof en kies uit wat bij je past!
Fencing Club
Gerrit Th. Rotmanlaan 28
1336 BA Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!
Stralende Back to School tips
Het nieuwe schooljaar is een frisse start vol nieuwe plannen. Dit zijn leuke (sport)clubs, knallende kinderfeestjes en toffe uitjes voor je (klein)kids!