
Flevomeer Bibliotheken
Bij Flevomeer Bibliotheken kun je boeken lenen maar ook zijn er regelmatig diverse activiteiten.
Het is toch heerlijk om bij een boek te kunnen wegdromen en je helemaal in het verhaal te kunnen inleven. Bij de bibliotheek ben je daarvoor bij het juiste adres. Je kunt boeken zelf kiezen, lenen en mee naar huis nemen. Ook is er muziek te leen en worden er regelmatig diverse activiteiten georganiseerd.
Neem een kijkje op de website door op de roze button te klikken, hier vind je de uitgebreide informatie over de bibliotheken.
Wist je dat je bij Kidsproof Flevoland ontzettend veel toffe uitjes en activiteiten kunt vinden? Check regelmatig onze uitagenda!
FlevoMeer Bibliotheek Lelystad
De Promesse 4
8232 VX Lelystad
Openingstijden
Kijk op de website voor de openingstijden per locatie!Prijs
Bij bibliotheekbezoek zijn toegang, WiFi en advies gratis. Voor uitlening is een lidmaatschap nodig, bruikbaar in heel Nederland en tot 18 jaar gratis.Toon op kaart
Meer inspiratie


Dutch Water Week
Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!
NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!
Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere
MACHTIG (6+)
Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie AlmereBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen in Flevoland
Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek
Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?