Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Workshop biodiversiteit

Bijen, beestjes en biodiversiteit: leer het spelenderwijs kennen

Heb jij een nieuwsgierig kind van 7 tot 12 jaar dat graag buiten speelt en de natuur ontdekt?

Dan is de workshop van IVN Natuureducatie iets voor jullie! Op woensdagmiddag 30 juli om 14:00 organiseert IVN een gezellige en leerzame workshop over biodiversiteit.

Wat betekent biodiversiteit eigenlijk? Het gaat erom hoeveel verschillende planten, dieren en insecten er om ons heen leven. En dit keer staat het bijzondere leven van bijen centraal! Wist je dat bijen superbelangrijk zijn voor de natuur? Tijdens de workshop neemt IVN ook een insectenhotel mee, zodat kinderen kunnen zien waar deze kleine kriebeldiertjes wonen.

De workshop wordt op drie verschillende plekken gehouden, zodat er altijd eentje dichtbij is:

  • Swifterbant op 30 juli om 14:00
  • Dronten op 5 augustus om 10:00
  • Biddinghuizen op donderdag 7 augustus (tijd volgt nog)

 

Het is een gratis activiteit, maar omdat er een beperkt aantal plekjes is, is het handig om vooraf een kaartje te reserveren.

Kom samen met je kind naar deze leuke workshop en laat ze spelenderwijs ontdekken hoe belangrijk de natuur is – en waarom we die samen goed moeten beschermen!

Druk op de roze website button voor meer informatie over deze toffe workshop!

Bibliotheek Flevomeer Swifterbant

De Schutsluis 13

8255 HT Swifterbant

Openingstijden Verschillende locaties en tijdstippen.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Flevomeer Swifterbant

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Levende Geschiedenis Weekend

Een weekend vol actie, verhalen en 17e-eeuwse helden bij Museum Batavialand.

Jij Bouwt de Toekomst

Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.

Destination Aviodrome

Deze zomer op wereldreis… in eigen land! Beleef bij Luchtvaartmuseum Aviodrome binnen én buitenavonturen

Kidsfun in Almere Centrum

Zomerse woensdagmiddagen vol plezier op de Esplanade of het Forum in Almere Centrum!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland

Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl

Zomerse activiteiten op het Almeerderstrand met Stad & Natuur

Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief