FunZone Dronten
Een hele dag speelplezier beleef je bij binnenspeeltuin FunZone in Dronten!
Waar je ook kijkt, bij FunZone Dronten zie je overal speelpleinen, elk met hun eigen thema. Mascottes Okke & Pi staan te wachten om met iedereen te spelen en samen op avontuur te gaan. Er is genoeg te doen, zoals klimmen, klauteren, glijden en bouwen.
* Een sportplein waar je kunt voetballen of basketballen
* Een rodelbaan
* Een snelle snow-glider
* Hoge en snelle glijbanen
* Een reusachtige klimvulkaan
* Een klauterplein waar je een enorm bouwwerk kunt beklimmen
* Ballenkanonnen op het ballenplein
* Bouwhoek met blokken
* Raceparcours
Speciaal voor de kleinste ontdekkers tot 4 jaar heeft FunZone Dronten een peuterplein, waar ze veilig kunnen spelen en ontdekken.
Ouders mogen natuurlijk ook mee, zij kunnen gratis naar binnen. Het grote horecaterras bestaat uit picknicktafels en loungebanken. Lekker relaxen, met zicht op de kinderen die ongestoord spelen. Met gratis WIFI en een uitgebreide menukaart is FunZone ook een heerlijk dagje weg voor ouders/verzorgers.
Wist je dat je bij FunZone Dronten ook een potje kunt bowlen? Daag elkaar uit en ontdek wie de hoogste score behaalt!
Meer info? Klik op de roze websitebutton.
Is Almere dichterbij? Check dan FunZone Almere.
Tip: meld je aan voor onze nieuwsbrief en mis niks meer aan toffe uitjes en activiteiten!
FunZone Dronten
Educalaan 37
8251 GC Dronten
Openingstijden
Zie website voor actuele openingstijdenPrijs
Zie website voor actuele prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Meivakantie bij Indoor Mountainbike!
Actief uitje bij Indoor Mountainbike Almere in de meivakantie met speciale Moederdag actie!
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Samen klimmen in de meivakantie!
Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!