Natuurpark Lelystad
Heerlijk wandelen, activiteiten doen, alleen of in een groep of een fiets huren? Puur Natuur!
Een bezoek aan Natuurpark Lelystad begint bij het bezoekerscentrum. Er staat een mooie expositie met indrukwekkende opgezette dieren die te zien zijn in het Natuurpark of bekijk de film die gemaakt is tijdens de vier seizoenen. Hier kunt je ook terecht voor meer informatie over activiteiten, speurtochten, (groeps-) excursies en nog veel mee.
Uniek in Nederland: Er is een Eland geboren in het natuurpark . Bekijk hier de eerste bewegende beelden (juni 2016):
Kom spelen bij speeltuin De Beestentoren in Natuurpark Lelystad!
In Natuurpark Lelystad staat een heel mooi speeltoestel waar je lekker op kunt klimmen en klauteren: De Beestentoren! Ben je uitgespeeld? Kijk dan ook eens naar alle gave sculpturen van dieren om je heen. Ze lijken net echt!
Naast de Beestentoren voor kinderen, is er even verderop nog een kleine beestentoren. Deze is speciaal voor dieren en insecten. Misschien zie je ze wel klimmen!
Natuurlijk kan je ook lekker wat drinken of een lunch na de wandeling. Je kan ook een fiets huren, met kinderzitje of een speciale duofiets.
Meer informatie over dit natuurpark lees je op de website via de roze website button!
Meer leuke uitjes vind je natuurlijk op Kidsproof Flevoland!
Het Flevolandschap
Vlotgrasweg 11
8219 PP Lelystad
Openingstijden
Het park is (gratis) geopend van zonsopgang tot zonsondergang het hele jaar door.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
2turvenhoog festival
Hét festival voor de allerkleinste theaterfans. Check alle voorstellingen, datums en locaties in Almere.
Paasbrunch bij Aviodrome
Reserveer voor Tweede Paasdag een Paasbrunch mét entree tot Luchtvaartmuseum Aviodrome in 1 ticket.
Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!
Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.
10x leuke grappen voor 1 april!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?